Rainbow Six Quarantine přejmenován na Extraction

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: R6Extraction

V roce 2019 byl nazván Rainbow Six Quarantine poměrně bezpečným a normálním názvem pro videohru, dokud tedy svět nezachvátila celosvětová pandemie. Pojmenování nového titulu „Quarantine“ už nebylo tak vhodné jako na začátku. Na začátku letošního roku Ubisoft připustil, že by se titul mohl přejmenovat, ale odmítl různá tvrzení, že by se titul přejmenoval na Rainbow Six Parasite.

Ubisoft včera konečně oznámil nové oficiální pojmenování: Rainbow Six Quarantine se bude jmenovat Rainbow Six Extraction.

„Budete čelit neustále se vyvíjející mimozemské hrozbě,“ říká ve videu kreativní ředitel Patrick Methé. „Čekají vás spousty výzev, které musíte překonávat, ale vždy budete mít jen jeden cíl: ujistit se, že nikdo nebude pozadu. Bude na vás a vaší jednotce, abyste se rozhodli, kdy budete postupovat vpřed a kdy se naopak stáhnete. Jak brzy zjistíte, Extraction je opravdu název hry.“

Podle mě je to docela chytrá slovní hříčka. K úplnému odhalení Rainbow Six Extraction dojde na nadcházející online akci Ubisoft Forward, která začíná 12. června. Pokud vás víc než kompetitivní střílečky zajímají mimozemské nákazy, můžete sledovat i speciální účet na Twitteru R6Extraction.

Už teď máme docela dobrou představu o tom, co můžeme od Extraction očekávat. Březnové a dubnové úniky totiž odhalily, že týmy operátorů z Rainbow Six budou postupovat sérií dílčích misí podobných jako v Left 4 Dead, kde budete sbírat informace o mimozemské hrozbě známé jako Archeané. Každá nová oblast má být obtížnější než ty předchozí, což má vést ke stále obtížnějšímu rozhodování o tom, kdy pokračovat a kdy se na to jednoduše vykašlat. 

Left 4 Dead je skvělá zombie hra u které jste s přáteli dokázali strávit desítky hodin. Příběh a nezapomenutelné postavy jako Coach, Bill, otravný Ellis nebo třeba i Rochelle do sebe krásně zapadaly a vytvářely docela silný základ. Jenže kombinace policistů s mimozemšťany? Nemyslím si, že je to zrovna vhodná kombinace, hlavně pokud se Extraction bude hrát podobně jako Left 4 Dead. Necháme se ale překvapit, nakonec to přeci může být dobrá hra.

Zdroj: Pcgamer

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn