Ubisoft – the division

Ubisoft údajně pracuje na FPS hře, která je mix sérii

8. 6. 2021
Zdroj náhledu: Ubisoft

Podle nových informací, které unikly, má společnost Ubisoft údajně pracovat na vývoji FPS titulu, který spojuje tři úspěšné a mezi hráči oblíbené série – Tom Clancy’s: Splinter Cell, Ghost Recon a The Division. Hra by se měla údajně jmenovat The Division BattleCat.

Snímky „The Division BattleCat“ sdílel 6. června známý leaker Zer0_Bytes, který má solidní zkušenosti se získáváním raných assetů z jiných her od Ubisoftu. Podařilo se mu kdysi získat informace k Rainbow Six Siege a Rainbow Six Extraction. Tweety byly bohužel nakonec stažené na základě požadavků DMCA, ale ZeroBytes své zvědavé čtenáře odkázal na alternativní zdroj těchto assetů. VGC (Video Games Chronicle) ve své vlastní zprávě uvádí, že se mu podařilo potvrdit existenci hry, ale že BattleCat nebude představen na akci Ubisoft Forward 12. června, jaká to škoda.

Zdroj: Ubisoft

Většina obrázků, které se podařilo získat, podle všeho pocházela z marketingového materiálu, který rozebíral hlavní frakce hry: The Echelon (Splinter Cell), The Wolves (Ghost Recon), The Cleaners (The Division) a Outcasts (rovněž The Division). Každá tato frakce by měla obsahovat své vlastní unikátní schopnosti. Například Echelon se nemá zobrazovat na minimapě, ale zato může svým spojencům odhalovat nepřátele, zatímco Cleaners mají používat velké ničivé plamenomety.

Pokud se tyto uniklé informace ukážou být pravdivé, mohli bychom očekávat docela zajímavý titul. Mnohem raději bych ale dostal plnohodnotné pokračování Sama Fishera, na které čekám několik let, než kombinaci s jinými tituly. Poslední dobou se mi zdá, že Ubisoft ztrácí svůj zápal pro hry a jen se snaží těžit ze svých dřívějších úspěšných titulů. Nezbývá nám nic jiného než se modlit, aby nepokazili nový díl do série Far Cry, který zatím vypadá jako parádní jízda.

Zdroj: PCgamer

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.