Bugsnax main

Bugsnax bude příští rok na Steamu

14. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Bugsnax je dobrodružná hra z pohledu první osoby, která byla vyvinuta nezávislým herním studiem Young Horses. Hráči prozkoumávají tajemný ostrov Snaktooth a snaží se najít a chytit různé druhy Bugsnaxů pomocí různých zařízení. Hra momentálně nabízí celkem 100 druhů Bugsnaxů k chycení. Těmi lze následně nakrmit místní Grumpusy, což promění jejich těla v závislosti na tom, jakého Bugsnaxe sní.

Zdroj: igdb.com

Bugsnax bude i na Steamu po vypršení exklusivity

Tento roztomilý a zároveň příjemné lehce strašidelný sběratel příšerek byl již v době svého uvedením na trh velmi svěžím překvapením loňského roku. Hráči oceňují zejména kombinaci s tematikou jídla, poutavou hratelnost a tajemný příběh, který ve mně zanechal touhu po dalším pokračování. Hra má také velmi působivou úvodní píseň od Kero Kero Bonita

Po devíti měsících exkluzivity pro Epic Store oznámila vývojářská společnost Young Horses, že hra Bugsnax přichází do služby Steam.

Na Steamu má hra vyjít až v roce 2022, pravděpodobně proto, že exkluzivita Epicu obvykle trvá zhruba rok. Kreativní ředitel Kevin Zuhn také teasoval „nějaké masité novinky a pár šťavnatých překvapení, aby se o Bugsnaxu začalo mluvit ještě letos“, což, jak jsme u většiny vývojářů zvyklí, značí brzké oznámení DLC. Zuhn nicméně nadhodil možnost pokračování hry již v lednu letošního roku pro server Kotaku.

Hra má dokonce již svou vlastní kartu na Steamu a můžete ji sledovat zde.

Zdroj: pcgamer.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.