Bulánci – hurá do e-sportu

Bulánci aneb příchod do e-sportu, nový obsah i multiplayer

24. 4. 2023
Zdroj náhledu: SleepTeam

Po obrovském úspěchu na crowdfundingové platformě Startovač se zářný osud Bulánků zdál být až skoro vytesán do kamene. Fanoušci se těšili na pořádnou dávku nostalgie v modernějším provedení s ještě větší porcí novinek, které do hry měly být přidány jako díky za stále se posouvající milníky vybrané částky od přispěvatelů. Jak však vývojáři prozradili, většina vybraných peněz ze Startovače padla na fyzické odměny, a tak SleepTeam vydal dva obsahové balíčky, jejichž zakoupením pomůžete financovat budoucí vývoj hry. V opačném případě vás jejich absence nikterak nezasáhne.Soundtrack Pack za 3,99 € obsahuje celkem osm skladeb, kterých bude s přidáváním nových map a dalšího obsahu postupně přibývat. Jeho majitelé budou mít dodatečné melodie zdarma. Wallpaper Pack za 1,99 € nabízí osmnáct unikátních ilustrací (jedenáct pro PC a sedm pro mobilní zařízení) ve vysoké kvalitě. Galerie se v budoucnu rovněž plánuje rozšířit – po zakoupení vás čekají bezplatné aktualizace. Oba balíčky lze dohromady pořídit za zvýhodněnou cenu v rámci Extended Packu společně se hrou.

Tím ovšem ještě nekončíme. Nedávno odstartovalo testování multiplayeru, a jak se zdá, vše je na dobré cestě. Sice ještě neznáme jeho oficiální spuštění, ale 28. dubna se uskuteční vůbec poslední veřejný test. Doufejme tedy, že po tomto datu to už nebude trvat dlouho. Na testování se podíleli dobrovolníci z řad herní komunity, ale také členové organizace eSuba. Těm se Bulánci tak zalíbili, že se SleepTeam rozhodl prorazit do světa e-sportu. Ambice Bulánky nabídnout celému světu skrze profesionální turnaje a přilákat tak více fanoušků nejsou zrovna malé.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.