Bulánci – úvodka

Bulánci ohlašují příchod online multiplayeru, ale…

2. 3. 2023
Zdroj náhledu: SleepTeam

Začátkem tohoto roku české studio SleepTeam, stojící za znovuvzkříšením legendárních Bulánků, zveřejnilo roadmapu odhalující letošní plány. Jak jistě víte, Bulánci se momentálně nacházejí ve fázi předběžného přístupu a spousta funkcí v titulu stále chybí. Vývojáři se ze všech sil snaží nepovedený start napravit a slibované chybějící mapy, kosmetické doplňky a další mechaniky do hry postupně doplňovat, jako je tomu například právě nyní. SleepTeam vydal velkou aktualizaci, jejíž obsah vás zavede na nová místa a nabídne zase trochu jiné herní zážitky. První novinkou je přírůstek mezi herní prostředí na motivy dětského pokojíčku. Řekli byste, že na první pohled tak mírumilovné téma nebude nahánět hrůzu, ale opak je pravdou. Postavit se budete muset nejen svým vlastním soupeřům, ale překvapit vás mohou i další nástrahy, které si pro vás autoři přichystali. Mezi nimi je například obávaný robot, ale naopak takový vláček či trampolína vám může poskytnout nečekanou výhodu.

Zdroj: SleepTeam

Dlouho očekávanou novinkou je rozhodně také online multiplayer, protože neustále dokola porážet ty samé kamarády se brzy omrzí. Bohužel se jeho spuštění ještě nějakou chvíli nedočkáme, ale dobrou zprávou je, že vývojáři posilují řady svých testerů, aby byl výsledný multiplayer co možná nejlepší. Až do 15. března 2023 máte jedinečnou možnost se prostřednictvím tohoto formuláře přihlásit do jeho beta testování. Okuste to, na co všichni tak netrpělivě čekají, jako jedni z prvních.

Aktualizace dále obsahuje nové vzhledy Bulánků, stránky i video v knize historie a opravu otravných chyb týkajících se špatného zobrazení zbraní… tedy spíš žádného zobrazení, zvuků apod.

Zdroj: SleepTeam

Zdroj: store.steampowered.com

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.