Bulánci – střílej!!!!

Bulánci přichází na Nintendo Switch

15. 12. 2023
Zdroj náhledu: SleepTeam

Česká legenda, která překonala snad všechny rekordy, co se týká startupových kampaní, už dobývá srdce hráčů. Nyní bylo v tiskové zprávě oznámeno, že Bulánci půjdou i na Nintendo Switch. Konec lámání hlav, od 21. 12. 2023 se začne spouštět hra po celém světě, přičemž pražský čas je oficiálně 23. 12. 2023 00:00.

Agresivní zabijácké polštáře tak dělají další krok vpřed k nesmrtelnosti. Vydání na Nintendo bude totiž celosvětovou událostí, takže ke zdobení stromečku, cukroví a střelbě do kapra si můžete ještě ustlat na jedno další dobrodružství, a to s dalšími sedmi kamarády u jednoho zařízení. Více informací se brzy bude objevovat na sociálních sítích a my se vás pokusíme o všech novinkách pořádně informovat.

Zdroj: SleepTeam

Pokud jste dosud o Buláncích neslyšeli, protože jste žili pod kamenem, dám vám jedno rychlé shrnutí. Když v roce 2002 internet vyrůstal ze svých plenek, studio SleepTeam vytvořilo na pouhých 3 MB titul, který změnil český gaming. Jednoduchý počin, v němž po sobě střílely polštáře několika zbraněmi, se proslavil nejen svou brutalitou, ale především zábavou. Navíc na jednom PC mohli pařit tři hráči, což na tehdejší dobu bylo sakra hodně. Pamětníci si určitě pamatují tísnění se vedle kamaráda a třískání do klávesnic. No, a o dvacet let později tu máme úspěšné pokračování. Jak ten čas letí, že?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.