Call of Duty – modern warfare 2

Call of Duty se vrací do služby Steam, má to však háček

9. 6. 2022
Zdroj náhledu: Infinity Ward

Call of Dutyse po mnoha letech, kdy bylo pouze na platformě Battle.net společnosti Blizzard, konečně vrací na Steam s letošním Modern Warfare 2 (neplést s Modern Warfare 2 z roku 2009, což je úplně jiná hra). To je vynikající zpráva pro lidi, co mají rádi své hry dostupné na jednom místě, nicméně je to hořkosladká oslava – Modern Warfare 2 bude rovněž první rozsáhlou hrou, za jejíž standardní edici bude na Steamu požadováno 70 €

Zdroj: Infinity Ward

Pokud se nemůžete dočkat, až se vám do rukou dostane trojciferná cena za jednu videohru, Activision nabízí také Modern Warfare 2 Vault Edition za 99,99 €, která obsahuje několik dalších skinů pro Operátory, přístup k Season 1 Battle Pass a padesát úrovní pro tento Battle Pass. Nejsem si jistý, z jakého důvodu byste se rozhodli vynechat prvních padesát úrovní průkazu měsíce před vydáním hry, ale přesto je to možnost.https://www.youtube.com/watch?v=r72GP1PIZa0Call of Duty vychází 28. října.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.