Hollow Knight - logo

Chystá Team Cherry novou videohru?

3. 2. 2023
Zdroj náhledu: Team Cherry

Jak se zdá, studio Team Cherry, z jehož produkce vzešel kritiky uznávaný a hráči oblíbený titul Hollow Knight, se zřejmě chystá na nový projekt. Nedávno byla rozšířena dříve zaregistrovaná ochranná značka „Fearless Fox“. Aktuálně nemáme nejmenší náznaky odkazující na to, zda by se mohlo jednat o spojitost s Hollow Knightem, nebo jestli půjde o zcela novou neohlášenou hru. Studio momentálně usilovně pracuje na pokračování Hollow Knight: Silksong, které ovšem stále nemá stanoveno oficiální datum vydání. Fanoušci přesto doufají, že se titulu dočkají ještě letos, protože natěšenost je veliká. Hollow Knight se přece jen může řadit mezi ty nejúspěšnější nezávislé tituly posledních let a fanouškovská základna čítá hromady nedočkavých hráčů.

Team Cherry ochrannou známku Fearless Fox poprvé zaregistroval v roce 2019 se zařazením do kategorie související s počítačovými hrami a nedávno ji dokonce rozšířil o další podrobnosti zahrnující související herní produkty, jako jsou například hračky. Lze tedy usuzovat, že by se studio mohlo začít kromě dokončování Hollow Knight: Silksong zaměřovat i na plány do budoucna, tedy přípravy nového titulu. Neradujte se však předčasně, nakonec se z Fearless Fox může vyklubat něco jiného. Snad se brzy dozvíme více.

Zdroj: nme.com

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.