Hollow Knight: Silksong o sobě konečná dává vědět

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Po třech letech vývoje, jehož průběh vývojáři ze studia Team Cherry dlouhou dobu drželi v tajnosti, se dlouho očekávaný titul Hollow Knight: Silksong konečně ukazuje v novém traileru. Včerejší prezentace Bethesdy a Xboxu sice nepřinesla tolik velkých oznámení, jak jsme byli předešlé roky zvyklí, ale právě zmínka o Silksong vzbudila mezi fanoušky jedny z těch větších ohlasů.

Nový trailer totiž odhalil jednu vskutku důležitou věc, a to, že hra Hollow Knight: Silksong bude už v den svého vydání dostupná skrze Xbox Game Pass. Bohužel ovšem stále nevíme, kdy to bude. Datum vydání nám nebylo prozrazeno, a to ani přibližný rok. Na začátku prezentace nám však bylo řečeno, že se všech zmiňovaných titulů dočkáme během následujících dvanácti měsíců, což je alespoň lehká útěcha. Je tedy ve hvězdách, zda se tato náročná plošinovka na naše obrazovky dostane ještě letos, nebo až následující rok.

Z traileru však můžeme odpozorovat obrovské množství akce s jednoduchými cíli – poraž, zabij, přežij. Hlavní hrdina Silksong Hornet bude bojovat s řadou větších i menších nepřátel v nádherném dvourozměrném prostředí dle vzoru titulu Hollow Knight z roku 2017, který se krátce po vydání stal obrovským hitem. Hollow Knight: Silksong je rozšíření populární drsné Metroidvanie, ve kterém se skloubí přesně to, co fanoušci milovali na původní hře, s novými prvky a mechanikami. Rozhodně tedy je o co stát. Hráči na PC a Xboxu si tak už v den vydání mohou skrze Xbox Game Pass dopřát trochu toho sebetrýznění, zatímco majitelé Nintenda Switch si zaplatí plnou cenu.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn