Steam Deck – Dead Cell

Co nás letos na Steamu čeká a nemine?

24. 2. 2023
Zdroj náhledu: steamdeck.com

Společnost Valve, pod niž spadá aktuálně nejoblíbenější internetový obchod a platforma Steam, zveřejnila kompletní přehled různých akcí, které se na nás chystají v průběhu roku 2023. Seznam zahrnuje nejen herní festivaly, jako je například v naší redakci oblíbený Next Fest, a tematické časově omezené nabídky, ale najdete v něm vypsaná i data hromady výprodejů. Díky tomu si všichni dopředu můžeme rozplánovat zběsilé finanční škudlení, abychom v ten správný čas propadli nákupním horečkám s dostatkem kapitálu. Ty největší slevové akce jsou samozřejmě koncipovány na období jarních, letních, podzimních a zimních prázdnin, kdy většina hráčů vysedává doma a má tedy příležitost nové přírůstky ve svých digitálních knihovnách rovnou vyzkoušet. Menší události pochopitelně vyplňují pomyslné mezery mezi velkými akcemi. Na co se v roce 2023 můžeme těšit?

V této chvíli na Steamu probíhá Festival záhad, a to až do 27. února. První velké slevové šílenství je naplánováno na 16.–23. března. Následují tematické týdny, jako Puzzle a Sport Fest, v nich můžeme očekávat logické a sportovní hry, a další Steam Next Fest dorazí 19. června. Krátce nato se od 29. června spustí velký letní výprodej, a než dojde na podzimní i zimní slevy, čeká nás další Next Fest v říjnu a pár dalších akcí menšího formátu. Kompletní přehled najdete níže nebo na tomto odkazu. Nezapomeňte se ovšem před nákupní horečkou podívat do své knihovny a pečlivě zvážit, zda k těm tolika dosud nehraným kouskům chcete přidat další.

Zdroj: store.steampowered.com

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.