Steam – Festival záhad

Na Steamu aktuálně probíhá Festival záhad

22. 2. 2023
Zdroj náhledu: store.steampowered.com

Platforma Steam se stále drží na pomyslném vrcholu nejvíce oblíbených digitálních obchodů i přesto, že se mu Epic Games Store snaží každý týden přetáhnout fanoušky lákavými nabídkami her zdarma. Steam v jednom kuse překonává své vlastní rekordy v počtu současně aktivních členů a není se čemu divit. Pokud se na platformě nedějí jedny z velmi častých slevových akcí na různé balíčky / série či víkendové hraní známých titulů zcela zdarma, jsou to právě různé festivaly, které hráče dokážou přilákat. Včera odstartoval Festival záhad, chcete-li Mystery Fest, a až do 27. února nabízí tematicky detektivní tituly v obrovských slevách. Kromě toho jsou dostupné různé demoverze ať už stávajících, či nadcházejících her. Na nic nečekejte, čas na pátrání po mysteriózních a detektivních hrách všech druhů máte pouze do příštího pondělí do 19.00.

Ze široké nabídky detektivek určitě stojí za zmínku Syberia: The World Before (15,99 €), Pentiment (14,99 €), Call of the Sea (9,99 €), The Wolf Among Us (7,49 €), What Remains of Edith Finch (4,74 €), Heavy Rain (9,95 €), IMMORTALITY (12,59 €), Twelve Minutes (13,79 €), Twin Mirror (8,39 €), různé díly série Danganronpa a mnoho dalších. Z tak velké nabídky si jistě vybere každý.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.