Co si pro nás chystá PlayStation?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: playstation.com
Po minulém týdnu a novinkách ze strany Microsoftu je čas, aby se s něčím vytáhlo i Sony. Je celkem jasné, že asi nepřijdou s ničím tak zásadním, jako je aktuální prodej Activision Blizzard. Nějakých větších prohlášení pro letošní rok bychom se snad mohli dočkat už na začátku února, ale Sony přímo ještě nic oficiálního nepotvrdilo. Stále se tedy jedná jen o šuškandu mezi fanoušky, a tak je potřeba brát tyto domněnky s rezervou.
Horizon Forbidden West
Zdroj: igdb.com
Teorie stojí a padá na předpokladu, že Sony bude pořádat State of Play, zaměřený na Horizon Forbidden West, 3. února. Na webu gamerant.com je tato teorie načasování State of Play detailně rozepsána včetně dat z minulosti, ze kterých současný odhad vychází. V minulém roce totiž kromě jediného případu vyšly všechny State of Play ve čtvrtek, což nyní připadá na 3. února. V článku je však několikrát zopakováno, že Sony stále ještě oficiálně nic nepotvrdilo, a vysvětlení teoretických výpočtů fanoušků hry pokračuje.
Horizon Forbidden West Aloy
Zdroj: igdb.com
Přece jen je to už za týden, budeme si asi tedy muset počkat, co si pro nás Sony připravilo. Vzhledem k tomu, že se blíží vydání Horizon Forbidden West, lze s největší pravděpodobností očekávat, že bude hlavním tématem. Oficiálního ohlášení State of Play bychom se od Sony snad mohli dočkat už 1. února.
Zdroj: gamerant.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn