SOP-Blank

Co si pro nás chystá PlayStation?

25. 1. 2022
Zdroj náhledu: playstation.com

Po minulém týdnu a novinkách ze strany Microsoftu je čas, aby se s něčím vytáhlo i Sony. Je celkem jasné, že asi nepřijdou s ničím tak zásadním, jako je aktuální prodej Activision Blizzard. Nějakých větších prohlášení pro letošní rok bychom se snad mohli dočkat už na začátku února, ale Sony přímo ještě nic oficiálního nepotvrdilo. Stále se tedy jedná jen o šuškandu mezi fanoušky, a tak je potřeba brát tyto domněnky s rezervou.

Zdroj: igdb.com

Teorie stojí a padá na předpokladu, že Sony bude pořádat State of Play, zaměřený na Horizon Forbidden West, 3. února. Na webu gamerant.com je tato teorie načasování State of Play detailně rozepsána včetně dat z minulosti, ze kterých současný odhad vychází. V minulém roce totiž kromě jediného případu vyšly všechny State of Play ve čtvrtek, což nyní připadá na 3. února. V článku je však několikrát zopakováno, že Sony stále ještě oficiálně nic nepotvrdilo, a vysvětlení teoretických výpočtů fanoušků hry pokračuje.

Zdroj: igdb.com

Přece jen je to už za týden, budeme si asi tedy muset počkat, co si pro nás Sony připravilo. Vzhledem k tomu, že se blíží vydání Horizon Forbidden West, lze s největší pravděpodobností očekávat, že bude hlavním tématem. Oficiálního ohlášení State of Play bychom se od Sony snad mohli dočkat už 1. února.

Zdroj: gamerant.com


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Vránová.

Tagy:

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.