Counter Strike 2 byl oficiálně oznámen

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Valve
Dámy a pánové, konec všem teoriím, nový Counter Strike 2, který poběží na enginu Source 2, je skutečností. Jen před pár okamžiky to bylo oficiálně oznámeno společností Valve. Toto oznámení je doprovázeno ukázkami, ve kterých je vysvětleno, a dokonce ukázáno, na co vše se můžeme těšit.
Counter Strike 2 bude bezpochyby mnohem přesnější, servery budou reagovat přesně v ten jeden moment, kdy vystřelíte, hodíte granát nebo vyskočíte. To na 64tickovém serveru bohužel takhle nefungovalo, a jak všichni víme, v FPS rozhodují i milisekundy.
Dále se můžeme těšit na zcela nové fungování kouřových granátů. Nové smoky budou více dynamické a budou se přizpůsobovat svému okolí. Také budou reagovat na světlo a k tomu všemu se na určitou dobu rozplynou, pokud do určité části smoku střelíte nebo hodíte granát.
Samozřejmostí je také vylepšení map. Podle videa to vypadá, že některé mapy akorát dostanou zcela nové osvětlení a zlepšení viditelnosti postav. Jiné mapy už byly upgradnuté lehce víc, jedná se například o fyzikálně založený systém vykreslování, díky čemuž celková mapa bude působit realističtěji. Různé mapy byly také přepracovány od naprostých základů, jako například všem dobře známý Overpass.
Testování Counter Strike 2 bylo zahájeno a někteří hráči do něj již byli pozváni. Pokud i vy patříte do skupiny těchto hráčů, po zapnutí CS:GO by se vám mělo objevit oznámení v hlavní nabídce hry. Valve slibuje, že má časem v plánu pozvat další hráče k testování.
Counter Strike 2 sice nemá přesné datum vydání, nicméně jisté je, že se jej dočkáme již toto léto.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn