Counter-Strike 2 náhled

Counter-Strike 2 je nyní nejhůře hodnocenou hrou od Valve

11. 10. 2023
Zdroj náhledu: Valve

Někteří hráči nemohou přijít na chuť nově vydanému Counter-Strike 2. Asi před týdnem jsme vás informovali, že CS2 čelí negativním recenzím, a světe div se, stále se nic nezměnilo. Negativních recenzí každý den přibývá. Hráči si stěžují na odstranění CS:GO, na chybějící herní módy, ale i na cheatery. Je smutné, že Valve si s cheatery není schopné poradit již dosti dlouhou dobu, spíše to snad i vypadá, že jim to je naprosto jedno.

Kvůli těmto problémům teď čelí negativním recenzím na Steamu. Všichni určitě víte, že recenze na Steamu se řadí do dvou kategorií, a to „Nedávné recenze“ a „Všechny recenze“. Pokud se podíváme na všechny recenze CS2, zjistíme, že má 88 % kladných recenzí, avšak nesmíme zapomínat, že zde se jedná spíše o recenze na CS:GO. Pokud se ale podíváme na nedávné recenze, najdeme zde lehce odlišné číslo. Pouze 68 % recenzí je kladných, což znamená, že Counter-Strike 2 má nyní pouze smíšené hodnocení, a to žádná jiná hra od Valve momentálně nemá.

Zdroj: Valve

Ať už se podíváte na tituly jako Portal, Dota, Left 4 Dead, nebo jakoukoliv jinou hru od Valve, nenajdete nižší hodnocení než „Spíše kladné“. Znamená to tedy, že Counter-Strike 2 je nyní nejhůře hodnocenou hrou od Valve. Zcela upřímně mě to vůbec nepřekvapuje, frustraci hráčů naprosto chápu a jsem zvědavá, jak Valve bude na kritiku reagovat, pokud vůbec reagovat bude. 

Tagy:

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.