Starfield - přistávající loď

Chytré hodinky ze sběratelské edice hry Starfield některým uživatelům umírají

10. 10. 2023
 

Chytré hodinky, které byly součástí sběratelské edice akční vesmírné hry Starfield, se začínají některým hráčům rozbíjet. Alespoň to tedy tvrdí pár uživatelů na Redditu, kteří si na jejich kvalitu stěžují.

Jeden uživatel sdílel svoji zkušenost se zákaznickým servisem Bethesdy, u nějž se pokoušel hodinky reklamovat, ale prozatím mu žádná z rad nepomohla a nebyla mu nabídnuta ani výměna či vrácení peněz. Nejedná se však o jediný případ. Uživateli s přezdívkou Tovrin se údajně hodinky porouchaly již po měsíci a týdnu užívání, zatímco dalšímu uživateli s přezdívkou AedarSIVA odešly dokonce jen několik dní po rozbalení krabice. Oba tyto případy však mají jednu společnou věc. Hodinky se daným hráčům údajně porouchaly po posledním nabíjení, což může značit například nějaký problém s baterií.

Podle dostupných informací se ale s trochou trpělivostí dá dosáhnout určitého řešení a je možné zaslat porouchané zboží zpět Bethesdě. Ta by následně měla zaslat hodinky nové. Postoj Bethesdy sice může být sebelepší, ovšem pokud hodinky ze sběratelské edice skutečně vykazují problémy, nastává otázka, na jak vysoké úrovni je vlastně jejich kvalita. Vzhledem k ceně sběratelské edice bychom očekávali kvalitní zpracování, zvláště když se jednalo o její hlavní tahák. Samozřejmě se může jednat jen o nějaké nižší číslo, ale také může být na trhu mnoho dalších poruchových hodinek, o kterých se jejich majitelé zatím veřejně nevyjádřili. Jak jsou na tom vaše hodinky? Pochlubte se na našem facebooku.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.