Counter-Strike 2 náhled

Counter-Strike 2 představuje novou bednu a navrací se Arms Race

8. 2. 2024
Zdroj náhledu: Valve

Na konci září minulého roku vyšel již dlouho očekávaný Counter-Strike 2, který nahradil Counter-Strike: Global Offensive. Start této nové FPS byl poněkud nejednoduchý, jelikož CS2 nebylo úplně v ideálním technickém stavu. Hráči si také stěžovali například na spousty cheaterů či absenci některých herních módů. Nyní to vypadá, že Valve přece jen lehce naslouchá své komunitě, jelikož v novém updatu se do hry konečně vrátil všemi oblíbený mód Arms Race. Jedná se o velice jednoduchý mód, který perfektně funguje například jako rozehřátí před kompetitivním zápasem či Premiérem. Jakožto hráč dostáváte různé zbraně, vždy po zabití dvou nepřátel se vám zbraň obmění, a takhle to jde stále dokola. Poslední vaší zbraní je poté zlatý nůž. První hráč na serveru, který zabije svého protivníka zlatým nožem, vyhrává.

Společně s Arms Racem byla vydaná zbrusu nová bedna plná velice pěkných, komunitou vytvořených skinů. Jedná se o první unikátní bednu vytvořenou přímo pro Counter-Strike 2 a nese název Kilowatt Case. Ta celkově obsahuje sedmnáct skinů, přičemž jeden skin je vytvořen pro Zeus x27. V bedně se také samozřejmě nachází jakožto osmnáctý item speciální předmět, jímž je zbrusu nový nůž Kukri, který je možné získat až v třinácti možných skinech.

Zdroj: Valve

Tento velký update s sebou přinesl ještě šest nových hudebních balíčků a zbrusu novou sticker kapsuli. Dále je možné své nálepky nalepit na zbraň, kdekoliv si jen budete přát. Konečnou novinkou je fakt, že Zeus nyní po použití nebude jen tak vyhozen, ale za třicet sekund se znovu nabije a bude možné jej opět použít.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.