Minecraft – Crocs

Crocs představuje Minecraft kolekci

14. 2. 2023
Zdroj náhledu: Crocs

Podobné spolupráce na poli videoherního průmyslu nejsou žádnou novinkou. Vznikla již celá řada obuvi inspirovaná herními tituly či slavnými franšízami. Tentokrát to však nebudou tenisky, nýbrž nám všem velmi dobře známá gumová obuv od značky Crocs, která svůj největší boom slávy zažila již před několika lety. Společnost se zřejmě snaží opět pořádně zviditelnit díky nově představené kolekci na motivy oblíbené videohry Minecraft. Tyto crossovery jsou v posledních dobách velice populární a velké firmy je nemohou jen tak ignorovat. Nové produkty s motivy oblíbených her vítají především hráči, ale ti, co se na vlnu tohoto fenoménu ještě nenaladili, ji s klidem dokážou ignorovat bez sebevětších potíží.

Časově limitovaná kolekce půjde do prodeje od 16. února 2023 po celém světě. K dostání bude přes obchody, jako je Footlocker, Amazon a Crocs. Cena se prozatím neví. Kolekce čítá pět unikátních párů designu inspirovaných hranatým světem Minecraftu – dva klasické dřeváky, dva vyvýšené dřeváky a pantofle. Všechny páry kromě pantoflů budou uzpůsobeny dětem i dospělým. K dispozici bude rovněž několik Jibbitz odznáčků, které jakékoliv Crocs botky ozdobí a promění v úžasné dobrodružství. Díky virtuálním teniskám od Nike už víme, že zákazníci ne vždy mohou být uspokojení hmotnými statky, a tak se společnost Crocs rozhodla všem zájemcům věnovat jeden virtuální pár stylové obuvi zdarma ke stažení přímo ve hře Minecraft. Vážně děkujeme. Jako by nestačila Minecraft zmrzlina a hromada dalšího merche.

Zdroj: eurogamer.net

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.