Cyberpunk 2077 patch 1.3 podrobnosti

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Cyberpunk 2077 patřil k nejvíce očekávaným hrám za poslední dekádu. Marketingové akce, Keanu Reeves jako patron hry a zároveň i postava ve hře. Mnoho nadějí, slibů, očekávání. Vydání hry bylo těžké, ale ne katastrofální, na výkonných sestavách byl titul i přes vyskytující se bugy poměrně dobře hratelný. Bylo vydáno také již několik oprav a nyní nastává čas patche 1.3
Pokud se nadcházejícího patche 1.3 pro hru obáváte, CD Projekt Red vám přináší určité osvětlení, čeho se bude patch 1.3 týkat. Patch 1.3 je na cestě a CDPR prozradilo více o tom, co můžeme očekávat, včetně změn uživatelského rozhraní a zefektivnění úkolů.
Cyberpunk 2077 práce

Co můžeme od patche 1.3 pro Cyberpunk 2077 očekávat?

Nejedná se o úplný výčet všech poznámek k patchi, jde spíše o skromný náhled toho, co se chystá. Jak je u CD Projekt Red tradicí, oznámení má podobu bulletinu N54 News. Ke každé změně, na kterou bulletin upozorňuje, je přiložena malá pěkná beletrie.

První, co se změní, je minimapa hry, která se dočká znatelného vylepšení. Nyní se budete moci lépe orientovat a minimapa bude opravdu užitečná.

Další vítanou změnou, která se v rámci průchodu odehrává v domě, ve specifickém domě budete mít na výběr obrázky obou společníků. Patrně tak vývojáři reagovali na podněty hráčů, kteří si brali Angel, v domnění že se jedná o ženu.

Nakonec si při zvyšování úrovně všimnete také nového tlačítka Resetovat perky, které by mělo usnadnit testování různých buildů. Je to však nákladné, takže toto rozhodnutí neberte na lehkou váhu. To je však jen malá část toho, co se chystá. CDPR tvrdí, že s blížícím se datem vydání odhalí více.

Cyberpunk 2077 patch

Kdy vyjde další patch pro hru Cyberpunk 2077?

Zatím není přesně jasné, kdy patch 1.3 vyjde. CD Projekt Red tvrdí, že kompletní seznam všech změn, které můžete od patche očekávat, odhalí „brzy“. Mezitím se 17. srpna chystá stream, na kterém studio odhalí, co dalšího je v Night City nového, takže pokud chcete další informace o Cyberpunku 2077, určitě se nalaďte.

Hru můžete sledovat zde.

Zdroj: techraptor.net

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn