CBtransmog – Cover

Dočká se Cyberpunk 2077 možnosti transmogu?

9. 6. 2022
 

Ohlédnete-li se trochu do minulosti, kdy jste ještě trávili své nekonečné večery u hry Cyberpunk 2077, jistě si vzpomenete na nevděčný RPG systém, jenž vás neustále nutil přehazovat jednotlivé kusy oblečení. Tím absolutně narušoval vaši myšlenku o extravagantní vizáži a namísto toho stvořil jednu nesourodou bytost, jež se vmžiku dokázala proměnit téměř v nesmrtelného robota.

Ten robot byl vlastně docela fajn, ale když vaše zrzka od farmářů vypadá jako agent tajné služby na poloviční úvazek, něco je špatně a role-play to v jistém smyslu vlastně není. Všichni jsme museli vypadat tak, jak nám napovídaly statistiky, ale přiznám se, že jsem měl vždy v batohu i oblečení, které by moje postava měla skutečně nosit.

Transmogový systém byl pochopitelně na vrcholu žebříčku několika hráčů, kteří křičeli, jak jen to na internetu jde. Krom samotné funkce, která by transmog systém umožnila, se však hráči od aktualizace 1.5 ničeho nedočkali.

Ren Okage na svém Twitteru publikoval příspěvek, v němž si na tento paradox stěžoval. Na to označení vývojáři zareagovali emotikonem očí. Taková reakce pochopitelně vyvolala značné spekulace na Redditu, zdali se něčeho takového brzy nedočkáme formou nové aktualizace. Nebo by stačilo pouze aktivovat zmiňovanou funkci z aktualizace 1.5?

Společnost CD Project Red prozatím žádné blížící se novinky v souvislosti s hrou Cyberpunk 2077 neoznámila. Během květnové zprávy o vztazích s investory však uvedla, že polovina vývojářského týmu na nové aktualizaci pracuje.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.