Counter Strike 2 náhled

Další CS:GO Major se bude odehrávat v Brazílii

25. 5. 2022
Zdroj náhledu: Valve

Je to jen pár dní od konce posledního PGL Majoru, který se konal v belgických Antverpách, a už teď víme, kdy a kde proběhne ten další. Tentokrát se přesuneme do Brazílie a hostit jej bude ESL. Jeden z největších turnajů v CS:GO bude probíhat od 31. října do 13. listopadu.

Opět a znovu se turnaje účastní 24 týmů, z nichž někteří budou patřit k těm nejlepším ve světovém žebříčku a jiní se zde budou chtít zviditelnit a ukázat, co v nich je. Týmy budou bojovat o prize pool v hodnotě jednoho miliónu dolarů.Jak je u Majoru zvykem, většina turnaje bude probíhat pouze online a my jej tak budeme sledovat na různých streamech na Twitchi. Nicméně play-off se bude konat již s fanoušky v Jeunesse Areně, která se nachází v brazilském Rio de Janeiru.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.