Happy Game – zlé sny za 3, 2, 1...

Happy Game dostane fyzickou edici

25. 5. 2022
 

Řady ikonických českých adventur od herního studia Amanita Design naposledy rozšířil hororový kousek jménem Happy Game. Hra vyšla ve druhé polovině minulého roku pouze digitálně a nyní české studio opět spojilo síly s obchodem Xzone. Spolupráce vyústila ve fyzickou sběratelskou edici hry, která do prodeje přijde někdy během července tohoto roku za 499 Kč. Předobjednávky jsou již v plném proudu na stránkách obchodu. Xzone edice Happy Game bude obsahovat miniartbook, sadu exkluzivních samolepek, tetovačky, sítotiskovou kartičku s vlastnoručním podpisem autora Járy Plachého a soundtrack kapely DVA (ke stažení) včetně steamového klíče ke hře. To vše zabaleno v krásném přebalu.

Zdroj: Xzone

Amanita Design s Xzonem nespolupracuje poprvé. Již dříve společnými silami vytvořili Xzone edici hry Creaks, která byla limitována na pouhých 1 000 kusů. Každý sběratel může jásat s ještě větším nadšením, když si na poličku může vystavit krásnou fyzickou edici od českých vývojářů. Studio nedávno ohlásilo novou hru Phonopolis, tak uvidíme, jestli se i ta později od svého vydání dočká speciální edice.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.