Přichází další polská hra dle knižní předlohy I, The Inquisitor

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Igdb.com
Prozatím neznámé herní studio The Dust vytváří hru I, the Inquisitor podle sedmidílné knižní série od Jacka Piekary s hlavním hrdinou jménem Mordimer Madderdin. U nás tato série není moc známá, protože nebyla přeložena do češtiny, ale jedná se o tzv. Inkvizitorský cyklus.
Příběh ukazuje, jak by vypadal svět, kdyby Ježíš Kristus přežil svoje ukřižování. Hlavním hrdinou je výše zmíněný Mordimer Madderdin, církevní inkvizitor, který se vydává do německého Königsteinu (ten je mimochodem kousek od českých hranic), aby zbavil město hříchů. Příběh je velmi temný, což by mělo znamenat spoustu obtížných rozhodnutí. Ve hře by mělo být i právo útrpné (jednoduše řečeno budete moci mučit své oběti).
Hra má nabídnout také souboje, a to jak proti lidem, tak proti monstrům. Bohužel na to, jak hra skvěle zní, nevypadá vůbec dobře, což si ostatně můžete sami všimnout z přiloženého traileru. Vypadá hodně zastarale a to může odradit spoustu hráčů. Datum vydání je zatím neznámé, nicméně víme, že by se titul měl podívat i na starší konzole.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn