The Medium – ruce

Další seriálovou adaptací hry bude The Medium

5. 10. 2022
Zdroj náhledu: Bloober Team

Se seriálovými adaptacemi se v posledních měsících doslova roztrhl pytel a vývojáři si začínají uvědomovat, že právě tato cesta dokáže hráče k daným titulům opět vrátit. Zářným příkladem může být nedávno vydaný animovaný seriál Cyberpunk: Edgerunners, díky kterému nyní titul Cyberpunk 2077 zažívá přímo obrovský boom a trhá prodejní rekordy. Není tak divu, že dle vzoru Horizon Zero Dawn, Genshin Impact, Dragon Age, The Last of Us, God of War a hromady dalších se krakovské studio Bloober Team rozhodlo odhalit připravovaný seriál na motivy hororové hry The Medium.

Tento projekt dostane na starost Platige Image pod dohledem Tomasze Bagińského a Piotra Babiena. „Filmový i videoherní průmysl jsou mému srdci blízké a jsem velmi rád, že je konečně příležitost je oba spojit. Moje radost je o to větší, že na výrobě se podílejí dvě polské firmy a na základě naší hry vznikne série. Příběh, který jsme ve hře vyprávěli, hráči ocenili a nyní o něm bude moci slyšet více lidí. Nejnovější hity streamovacích platforem založených na hrách jako „Cyberpunk: Edgerunners“ nebo „Arcane“ ukázaly, že je pro takové produkce ideální doba. Účast na tvůrčí supervizi tak významné osobnosti polské kinematografie, jako je Tomasz Bagiński, dokazuje, že chceme vytvořit něco skutečně úžasného. Celý tým pracující na konceptu série cítil, že vytváří něco speciálního, doufáme, že toto nadšení bude vidět na kvalitě série,“ komentuje Piotr Babieno, prezident Bloober Teamu.

Příběh by se měl držet herní předlohy, kdy se hlavní hrdinka Marianna jakožto médium pokusí neklidným duším pomoct nalézt klid. Jednoho dne bude Marianna pozvána k návštěvě dávno nefunkčního turistického centra, které již v minulosti bylo dějištěm mnoha záhad a úmrtí několika lidí. Více si o hře můžete přečíst v naší recenzi. Bloober Team nám dokonce představil první trailer, který nevypadá vůbec zle. Projekt financují obě strany prozatím bez sponzora.

Zdroj: ir.blooberteam.com

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.