Remake Dead Space - Cover

Remake Dead Space se předvedl v gameplay traileru

5. 10. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnosti EA a Motive Studios zveřejnily první oficiální gameplay trailer připravovaného remaku hry Dead Space.

Motive už několik různých materiálů ze své nové hry předvedlo a my jsme mohli nasávat atmosféru na ukázkách zaměřených například na zvuky či vizuální stránku hry. Dnešní trailer je však prvním, kde jsme mohli vidět tolik oficiálního gameplaye najednou, a vypadá skvěle. Samozřejmě děsivě, protože remake stejně jako originál nebude hrou pro strašpytle a slabší povahy, ale z níže přiloženého traileru je vidět, že si tvůrci dávají záležet.

Remake vypadá vskutku úžasně a jsem si jistý, že fanoušci série i hororů obecně se již nemohou dočkat. Naštěstí už nemusí čekat příliš dlouho, protože hra se na PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC dostane 27. ledna 2023.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.