Scorn

Datum vydání Scorn odhaleno na konec roku 2022

12. 12. 2021
Zdroj náhledu: Ebb Software

Scorn je očekávaná atmosférická hororová adventura ve stylu FPS, která se odehrává v noční můře plné podivných forem a ponurých tapiserií. Hra je dle sdělení vývojářů tvořena na základě myšlenky „být vržen do světa“. Izolováni a ztraceni v tomto snovém světě budete nelineárním způsobem prozkoumávat různé propojené oblasti. Znepokojivé prostředí je samo o sobě postavou.

Každá lokace bude obsahovat vlastní téma (příběh), hádanky a postavy, které jsou nedílnou součástí vytváření soudržného světa. V průběhu hry budete otevírat nové oblasti, získávat různé dovednosti, zbraně, různé předměty a snažit se pochopit památky, které jsou vám předkládány.

Scorn nabízí survival prvky v poutavém vizuálu

Hra nabídne také prvky survivalu, nicméně největší pozornost si získala díky své vizuální stránce připomínající umění H. R. Gigera. Tato hororová adventura z pohledu první osoby vrhne hráče do „snového světa“, který má obzvláště znepokojivé prostředí. 

Společnost Ebb Software již dříve ukázala záběry ze hry pro next-gen na loňském Inside Xbox; krátce poté si pochvalovala výkon procesorů v konzolích nové generace. Vývojáři se také dopustili jednoho či dvou přešlapů, zejména v případě drsně laděné aktualizace, která byla počátkem minulého měsíce vydána pro podporovatele na Kickstarteru – za tento krok se generální ředitel společnosti Ljubomir Peklar rychle omluvil.

Zdroj: Ebb Software

Podle tweetu vývojářů (prostřednictvím Redditu) je termín vydání hry Scorn někdy v říjnu 2022; konkrétnější datum vydání zatím nebylo oznámeno.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.