Death Stranding Director's Cut vyjde na PC 30. března

28. 1. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Po příchodu klasického Death Strandingu na PC přichází Director's Cut 30. března 2022. Hra vyjde jak na Steam, tak na Epic Games Store. Standardní cena pro samotnou verzi bude 39,99 $. Pokud však vlastníte originální verzi, cena bude snížena pouze na 9,99 $.

Pokud vám přijde produkt příliš drahý, nezoufejte! Díky Novému lunárnímu roku a všemohoucím uznávaným slevám je na Steamu se 70% slevou a stojí pouze 17,99 €. Slevy platí až do 3. února. My tedy doufáme, že Director's Cut přinese Death Strandingu další zasloužené úspěchy. I přes to, že hra je už dva roky vydaná, se stále těší velké oblibě.

Zdroj: pcgamer.com

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.