DREDGE – rybář

DLC do hry DREDGE je odloženo na příští rok

4. 10. 2023
 

Pokud jako spousta dalších patříte mezi fanoušky rybářského lovecraftovského zážitku s atmosférou hutnou tak, že by se dala krájet, nastražte uši. Plánované příběhové rozšíření s názvem The Iron Rig mělo vyjít koncem tohoto roku. Vývojáři ze studia Black Salt Games však bohužel tento termín nemohou dodržet, a tak se DLC odkládá na rok 2024.

„Byli jsme konfrontováni s realitou a vzhledem k ročnímu období budeme potřebovat více času na koordinaci marketingu i na to, aby uvedení DLC bylo co nejzajímavější. Byli jsme upřímně zklamaní, protože jsme věděli, že jsme se zavázali všem našim oddaným hráčům, ale pevně věříme, že existuje jen jedna cesta vpřed, a to odložit „The Iron Rig“ na příští rok a zároveň našim hráčům dodat vzrušující dodatky v roce 2023.“

Aby vývojáři tuto smutnou zprávu alespoň trochu vykompenzovali, ve stejném příspěvku se zmiňují, že se s námi brzy podělí o dodatečné informace a stanoví cenu i datum vydání. Zároveň s tím plánují do DREDGE přidat více obsahu ještě během letošního roku. O DLC The Iron Rig prozatím víme, že půjde o placené příběhové rozšíření zaměřující se na společnost Ironhaven Corporation. Její plány do města přivedou nové postavy a doufejme, že nejen je. 

Hra DREDGE vyšla koncem května tohoto roku a chválí se skvělými recenzemi. Jakpak by ne, když chytře kombinuje lovecraftovský horor, logické přemýšlení, pohotové jednání i relaxační zážitek na rozbouřené hladině oceánu.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.