F1 2021 - náhledovka Portimao

Do F1 2021 přichází závodní trať Algarve International Circuit v Portimãu

14. 9. 2021
Zdroj náhledu: Codemasters

Grand Prix Portugalska, která se jela v šampionátu Formule 1 v minulém a letošním roce, se konečně dostává také do hry F1 2021. Trať je dostupná v kariéře, časovkách, Grand Prix a online režimech. Hráčům, kteří mají rozjetou sezónu v kariéře, se nový okruh objeví až v té následující.

Okruh Algarve vyšel do hry v rámci aktualizace 1.10, která přináší několik novinek a rovněž mnoho oprav a vylepšení. Kromě závodního okruhu v Portimãu přichází do F1 2021 i Safety Car značky Aston Martin v zelené barvě. Ten nám bude dělat společnost ve Velkých cenách v Bahrajnu, Monaku, Kanadě, Francii, Velké Británii, Nizozemsku, Singapuru, Japonsku, Austrálii, Abú Dhabí a později také v Saúdské Arábii. Kromě městské tratě v Saúdské Arábii očekáváme i příchod okruhu Imola v Itálii. Do hry by měly obě zmíněné vyjít v říjnu a listopadu.

V rámci oprav byly ve hře upraveny například výkony monopostů, aby odpovídaly aktuální sezóně. Z tohoto důvodu byly také všem hráčům resetovány žebříčky zajetých časů. Dále by se měla zlepšit samotná optimalizace hry a mnoho dalšího. Kompletní seznam změn naleznete zde.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.