MultiVersus

Do hry MultiVersus přichází ti, již nemají být krmeni po půlnoci

8. 10. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Hra MultiVersus na twitteru poškádlila svým nejnovějším příspěvkem do hry, tím by měl být jeden z nejznámějších gremlinů. K Shaggymu, Batmanovi a spoustě dalších nyní přibude další šílená postavička, kterou budou čekat souboje s ostatními. V přiloženém videu lze totiž vidět, jak se před obrazovkou hry míhají stíny a že jedna postava je obklopena právě gremliny.

Do hry se tak připojí nejspíš samostatný Stripe, což je hlavní záporák z první filmu Gremlins. Prakticky funguje jako protiklad ke Gizmovi, který už ve hře je. Stripe tak bude mít pravděpodobně úplně jiné ovládání než Gizmo, dost možná to budou útoky především na blízko. Bohužel je tu i špatná zpráva, do hry měl vstoupit také Black Adam, ale o tom žádné nové informace nejsou a nevypadá to, že by měl být přidán ve stejnou dobu.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.