Need for Speed Unbound byl oficiálně představen

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: EA

Oficiální trailer na nové Need for Speed s podtitulem Unbound skutečně vyjde ještě letošní rok a nabídne noční pouliční závody nebo honičky s policií.

Need for Speed Unbound se podle traileru zřejmě trochu více přiblíží, nebo se alespoň bude snažit přiblížit, těm klasičtějším dílům z minulosti, byť se stále asi nevrátíme do dob Underground, po kterých fanoušci čím dál častěji volají. Měli bychom se dočkat nočních pouličních závodů i honiček s policií a důraz je také kladen na rozsáhlý tuning vozidel. Z ukázky a informací je nicméně patrné, že nás čeká také několik novinek. Byla potvrzena přítomnost různých vizuálních animací a rovněž bychom se mohli dočkat i detailnější estetické úpravy závodních aut. Dále EA slibuje podporu 4K rozlišení a také zcela nový jízdní a fyzikální model.

Need for Speed Unbound dále nabídne singleplayerovou kampaň a multiplayer, který bude podporovat cross-play hraní mezi různými platformami. EA také odhalilo seznam vozidel a rozsáhlou mapu Lakeshore City, která se skládá z městské části a různých přilehlých oblastí. Podle ukázky by herní svět mohl být opravdu velký a otevřený.

Zdroj: EA

Co se týče data vydání, to skutečně proběhne 2. prosince letošního roku, přičemž majitelé EA Play nebo dražší edice Unbound Palace Edition mohou začít hrát již 29. listopadu. Need for Speed Unbound vyjde na PC, Playstation 5 a Xbox Series X/S. Bohužel, majitelé starší generace konzolí mají smůlu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn