Need for Speed Unbound - oficiální náhled

Need for Speed Unbound byl oficiálně představen

7. 10. 2022
Zdroj náhledu: EA

Oficiální trailer na nové Need for Speed s podtitulem Unbound skutečně vyjde ještě letošní rok a nabídne noční pouliční závody nebo honičky s policií.

Need for Speed Unbound se podle traileru zřejmě trochu více přiblíží, nebo se alespoň bude snažit přiblížit, těm klasičtějším dílům z minulosti, byť se stále asi nevrátíme do dob Underground, po kterých fanoušci čím dál častěji volají. Měli bychom se dočkat nočních pouličních závodů i honiček s policií a důraz je také kladen na rozsáhlý tuning vozidel. Z ukázky a informací je nicméně patrné, že nás čeká také několik novinek. Byla potvrzena přítomnost různých vizuálních animací a rovněž bychom se mohli dočkat i detailnější estetické úpravy závodních aut. Dále EA slibuje podporu 4K rozlišení a také zcela nový jízdní a fyzikální model.

Need for Speed Unbound dále nabídne singleplayerovou kampaň a multiplayer, který bude podporovat cross-play hraní mezi různými platformami. EA také odhalilo seznam vozidel a rozsáhlou mapu Lakeshore City, která se skládá z městské části a různých přilehlých oblastí. Podle ukázky by herní svět mohl být opravdu velký a otevřený.

Zdroj:EA

Co se týče data vydání, to skutečně proběhne 2. prosince letošního roku, přičemž majitelé EA Play nebo dražší edice Unbound Palace Edition mohou začít hrát již 29. listopadu. Need for Speed Unbound vyjde na PC, Playstation 5 a Xbox Series X/S. Bohužel, majitelé starší generace konzolí mají smůlu.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.