Nebuchadnezzar - key art

Do Nebuchadnezzar přijíždí vozatajové!

22. 9. 2022
Zdroj náhledu: Nepos Games

Budovatelskou strategii Nebuchadnezzar, která vás zavede přímo do kolébky civilizace jsme pro vás již recenzovali. Jde o velice příjemnou budovatelskou strategii, která zahrnuje mikromanagement a důraz na infrastrukturu a potřeby obyvatel. Vývojáři ani po vydání nezahálejí a nyní do hry přijíždí tolik očekávaný prvek, kterým jsou kasárna vozatajů.

„Práce na nadcházející aktualizaci 1.4 a DLC The Adventures of Sargon pokračují dobře. Protože několik posledních aktualizací bylo velmi mechanických a textově náročných, dnes bychom vám rádi ukázali odlehčenější příspěvek. Dovolte mi tedy, abych vám představil kasárna pro vozy. Vozatajové jsou pravděpodobně nejsilnější jednotkou ve hře, protože mohou účinně sloužit v boji na blízko i na dálku. V boji zblízka mají navíc bonus k obchvatu. Na druhou stranu potřebují ze všech jednotek nejvíce zásob.“ – Nepos Games

Zdroj: Nepos Games

Více informací o aktualizaci naleznete zde.Pokud by vás zajímal hlubší pohled do světa vývojářů, doporučuji si přečíst zajímavý rozhovor, kterým nám poskytl pan Josef Hájíček, jeden z autorů tohoto titulu, který na sebe v poslední době opět strhává pozornost hráčů a milovníků budovatelských strategii.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.