Rainbow Six Extraction – After Effect

Do Rainbow Six Extraction přichází After Effect

28. 10. 2022
Zdroj náhledu: Ubisoft

Do Rainbow Six Extraction přichází v pořadí již čtvrtý Crisis Event, který údajně má být velkolepým vyvrcholením těch předešlých. Co si pod tím představit? After Effect je nová událost, která má hráčské schopnosti prověřit daleko více než kdy předtím. Komentátor vysvětlujícího traileru tuto časově omezenou událost dokonce označil za „velký problém“. Kdo jiný by ho měl vyřešit než vy a váš tým snů? After Effect je dostupný po omezenou dobu od 27. října do 17. listopadu 2022 a za jeho zvládnutí vás čeká hromada odměn, mezi kterými nechybí nová REACT technologie, kosmetické doplňky a samozřejmě hromada zkušeností.

To ovšem nejsou jediné novinky, které s After Effect přichází. Chybět nemohou ani noví nepřátelé rozšiřující řady těch původních – jako by jich tam už tak nebylo dost – a zlatým hřebem večera je Finka! Ne operátorka Finka, ale Protean Finka! Hlavním úkolem operátorů bude najít jádro parazita s názvem Nucleus a to bezpečně dopravit na předem určené místo, zatímco na vás a váš tým budou nabíhat doslova hordy nepřátel (poznámka autora, ty hordy jsou myšleny doslovně).

Ten, co jádro ponese, může využívat jeho sílu, která tkví v tom, že pokud jádrem označíte nepřítele, okamžitě zemře po zásahu jakýmkoliv zdrojem poškození. Užitečné, že? Za tuto sílu však zaplatíte určitou cenu. Operátor, který jádro ponese, bude mít stále horší a horší zrak kvůli efektu blinding exposure. Nosič jádra se také může pohybovat pouze velmi pomalou rychlostí (ještě pomaleji než samotná chůze) a jediným zdrojem obrany mu kromě odhození jádra bude nová REACT technologie Repulsion Harness. Budete se tak muset spoléhat na váš tým, aby vás ochránil po celou cestu do bezpečné zóny.

Abyste to neměli tak lehké, vývojáři se vám celou situaci rozhodli ještě krapítek ztížit. Oblasti budou zamořené parazitickým biofilmem zvaným Amber Sprawl, který se od toho klasického liší v tom, že vás nejen zpomalí, ale dá vám navíc solidní poškození, takže pozor na to, kam šlapete. Zní to jako parádní zábava, co říkáte? Když se vám toto všechno podaří přežít, získáte novou pokrývku hlavy, uniformu, skin na zbraň, pět tematických přívěsků a pár drobností navíc.

Pro více informací mrkněte na trailery či na oficiální webové stránky hry.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.