Dragon Age: Dreadwolf má hotovou alfu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com

Ačkoliv o Dragon Age: Dreadwolf nevíme vlastně vůbec nic, kromě toho, že mu bude předcházet komiks Dragon Age: The Missing a hlavním záporákem bude Solas/Dreadwolf, máme tu konečně nějakou dobrou zprávu. Na oficiálním twitteru Bioware generální ředitel Gary McKay prozradil, že hra má hotovou alfaverzi, to znamená, že se dá už projít od začátku do konce.

Nutno zde podotknout, že to neznamená, že by hra byla hotová. Naopak. Většina prvních verzí má spousta nedodělaného obsahu a chyb. Je tu však skutečně dobrá zpráva, že se na hře intenzivně pracuje. V horším případě to může znamenat, že se Bioware rozhodl vydat silnou cestou marketingu a postupně bude zvyšovat hype před vydáním hry, která má zatím neoficiálně vyjít ve druhé polovině roku 2023.
Na webových stránkách wccftech.com bylo zveřejněno i nejnovější info od Garyho Mckaye: „Kromě toho teď můžeme zhodnotit tempo hry, způsob, jakým se vztahy v průběhu času vyvíjejí, hráčův postup, stejně jako příběhovou soudržnost – v podstatě způsob, jakým do sebe příběh zapadá. Můžeme vzít napsaný příběh a podívat se, zda jej dobře vyjadřujeme prostřednictvím postav, dialogů, filmových sekvencí a samotné hráčovy cesty. Když nyní máme možnost projít si hru od začátku do konce, můžeme ladit věci, na které naši fanoušci kladou největší důraz.“
Největší novinkou je potvrzení návštěvy města Minrathous, což je hlavní město Tevinterské říše, tedy země krvavých mágů, otroků, pološílených elfů a spousty dalšího. Zároveň je tu také příslib pravidelné komunikace s hráčskou komunitou. Bioware bere očividně Dragon Age: Dreadwolf více než vážně, tak čekejme na další úryvky, které k nejnovějšímu dílu série přibudou.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn