Counter Strike 2 náhled

Dokument S1MPLE FORMULA vyjde již 6. září

28. 8. 2021
Zdroj náhledu: Valve

Jeden z nejlepších Counter Strike: Global Offensive hráčů Oleksandr „s1mple“ Kostyliev bude mít svůj vlastní dokument již velice brzy. Je to pět let, co se s1mple přidal k celku Natus Vincere zkrácene NaVi. S týmem ušel velice dlouhou cestu a momentálně se NaVi nachází na prvním místě hodnocení týmů ve světovém žebříčku. Na oslavu pětiletého výročí s Oleksandrem v týmu bude vydán dokument právě o něm, který se jmenuje S1MPLE FORMULA.

Dokument vyjde již 6. září a jeho premiéra bude na platformě YouTube na oficiálním kanále NaVi. 8. září poté bude streamován na platformě Twitch. Objeví se zde i jiní známí CS:GO hráči, kteří budou popisovat svoje zkušenosti se s1mplem. Budou diskutovat o tom, jaké to je hrát s ním v týmu či proti němu. Dokument také ukáže, jaká byla s1mplova cesta na vrchol světového žebříčku.

V traileru můžete vidět, že v dokumentu se objeví například dánský hráč Device nebo třeba s1mplův bývalý spoluhráč Hiko. Hiko se s1mplem hrál v týmu Liquid již v roce 2016. První část dokumentu bude možné sledovat zadarmo na Twitchi nebo na YouTube. Nicméně pokračování možná bude vysíláno na placených streamovacích službách, jako je Netflix nebo HBO GO.

„Chtěli jsme zachytit významnou etapu kariéry s1mpla a zjistit prostřednictvím rozhovorů s odborníky a dalšími významnými lidmi, proč se Sasha tolik odlišuje od všech ostatních hráčů.“ – řekl Yevhen Zolotarov, NaVi CEO. Přečtěte si novinky z esportu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.