Bethesda náhled

Bethesdu opouští vedoucí producent Fallout 4

27. 8. 2021
Zdroj náhledu: Bethesda Game Studios

Po dlouhých patnácti letech opouští Jeff Gardiner Bethesda Game Studios. Byl významným členem týmu již od roku 2005 a spolupracoval na několika hrách. Pracoval jako producent u vývoje hry Fallout 3 a u Fallout 4 byl dokonce vedoucím producentem. Dále spolupracoval na hře The Elder Scrolls IV: Oblivion a na několika dalších rozšířeních. U hry Fallout 76 byl dokonce i vedoucí projektu. Fanouškům oznámil svůj odchod z Bethesdy prostřednictvím Twitteru, kde napsal: „Můj čas u BGS je u konce. Byla to úžasná jízda, od producenta Oblivionu, Falloutu 3 a Skyrimu k vedoucímu producentovi u Falloutu 4 a nakonec i k vedoucímu projektu u Falloutu 76. Budou mi chybět moji spolupracovníci a chci poděkovat skvělým fanouškům.“

Na Twitteru se ho fanoušek zeptal, co má dále v plánu. Jeff Gardiner odpověděl, že žádné konkrétní plány do budoucna nemá a že si bere nějaký čas na rozmyšlenou.

Tagy:

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.