Dolmen – logo

Dolmen vyjde už ke konci května

8. 3. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Po ohlášení několika odkladů je zase příjemné vidět pravý opak. Zveřejnění data vydání je vždy v hráčské komunitě velkou událostí, protože se tak můžete těšit přesně na ten den, kdy utopíte desítky či stovky hodin ve světě své vyhlížené hry… hlavně tedy víte, na kdy si vzít dovolenou. Ke konci minulého roku se nám poštěstilo a získali jsme možnost se na titul Dolmen podívat blíže v jeho předběžné verzi. Mimochodem celé preview najdete hned níže. Pokud vás hra zaujala, určitě se mrkněte na naše první dojmy, které nebyly vůbec špatné.

Ve zkratce budete hrát za jednu z geneticky upravených postav zvaných „the Drillers“, abyste vašim šéfům z organizace Zoan pomohli kolonizovat a především prozkoumat neznámou planetu Revion Prime, která je bohatá na dolmenové krystaly, schopné interakce mezi různými dimenzemi. Toto náročné (na nervy) vesmírné dobrodružství si zahrajete už za několik týdnů, protože Dolmen v plnohodnotné verzi vychází přesně 20. května 2022 na Xbox One, Xbox Series X/S, Playstation 4, Playstation 5 a PC (Steam).

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.