Na Forspoken si počkáme o něco déle

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Square Enix

Aloy už podruhé zachránila svět, Elden Ring nám již nakopal zadky a v dohledu zůstal další zajímavý titul jménem Forspoken. Square Enix po nedávném vydání Babylon’s Fall možná konečně přišel na to, že je lepší hry před uvedením na trh řádně dokončit. Možná i tato zkušenost je jedním z důvodů, proč došlo k odkladu tolik očekávaného Forspoken. To mělo vyjít už za pár týdnů ke konci května, ale jeho nové datum vydání je nyní stanoveno až na 11. října pro PC a PS5. Na akční adventuru v rozlehlém otevřeném světě si budeme muset ještě nějaký ten pátek navíc holt počkat.

„Rozhodli jsme se posunout datum vydání Forspoken na 11. října 2022. Naší vizí pro tuto vzrušující novou IP je přinést herní svět a hrdinu, které budou chtít hráči po celém světě zažívat ještě dlouhá léta, takže je pro nás nesmírně důležité, aby to bylo správně. Za tímto účelem během několika příštích měsíců zaměříme veškeré naše úsilí na vypilování hry a nemůžeme se dočkat, až si cestu Frey zažijete letos na podzim. Děkujeme vám za pochopení a trvalou podporu. Těšíme se, až se s vámi brzy podělíme o další informace ohledně Forspoken.“

Původně pojmenovaný titul, Project Athia, sleduje příběh dívky Frey Hollandové, která se záhadným portálem dostane ze svého rodného New Yorku až do tajuplné fantasy země zvané Athia. Stane se tak jedinou nadějí místních obyvatel v boji s temnou nákazou zvanou „Zlom“, aby navrátila této dříve prosperující říši její někdejší slávu.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn