Elland The Crystal Wars

Duna, která není Dunou, vychází po 20 letech

4. 10. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

V dávných dobách vznikaly hry ze světa Franka Herberta a jeho Duny snad denně. Bohužel, žádná z nich neprorazila do nějakého velkého povědomí (vyjma Dune: Spice Wars, zatím). Většinu z nich dělalo francouzské vydavatelství Cry Interactive, které zbankrotovalo. Psal se tenkrát říjen roku 2002. Studio ale mělo ale rozdělanou strategii Dune Generations a střílečku Dune: Ornithopter Assault.

Nyní se hra Dune: Ornithopter Assault dočkala šťastného konce a vyšla s pár úpravami. Objevila se na Steamu pod názvem Elland: The Crystal Wars. Místo Arrakisu jste tedy na Ellandu a místo koření budete obchodovat s krystaly umožňující vesmírné lety. Stanete se pilotem společnosti Elland Inc. a budete chránit těžící stroje před nepřáteli. Hráče čeká 23 levelů a několik moderních prvků ovládání. Není to krásná cena útěchy?

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.