Dungeons & Dragons intro

Dungeons & Dragons Dark Alliance se hlásí o slovo

13. 5. 2021
Zdroj náhledu: Tuque Games

Očekávaná hra Dungeons & Dragons: Dark Alliance bude spuštěna první den na Xbox Game Pass.

Jeff Hattem, vedoucí studia Tuque Games a kreativní ředitel této hry, to oznámil ve zprávě. Dark Alliance, která bude uvedena na trh 22. června, bude k dispozici na Game Pass pro Xbox One, Xbox Series X | S a PC a také na cloud pro telefony a tablety. Existuje podpora cross-play pro PC a konzole, řekl Hattem.

Zdroj: Tuque Games

Úžasný svět Dungeons & Dragons

Dark Alliance oživuje svět Dungeons & Dragons ve výbušné akční řežbě plné bojů v reálném čase a dynamické spolupráce s ostatními hráči – co-opu.

Ledoví obři a pomstychtiví draci se nekontrolovatelně potulují v Icewind Dale. Útočící armády zla jsou s každým dnem stále silnější. Jedinou šancí je čtveřice hrdinů, kteří musí odrazit tyto hordy zla a ubránit svět před temnotou.

Mezi ikonické body hry patří:

Parta čtyř hrdinů

Vyberte si jednoho ze čtyř hrdinů od nejprodávanějšího autora fantasy R. A. Salvatoreho – Drizzta Do’Urdena, Catti-brie, Wulfgara nebo Bruenora Battlehammera. Každý z nich má svůj vlastní jedinečný herní styl a přizpůsobitelné schopnosti. Dokončete mise a porazte bossy, abyste odemkli nové dovednosti a získali výkonné vybavení, které hráčům umožní zvládnout ještě větší výzvy.

Bojujte po boku svých přátel

Připojte se až ke třem dalším přátelům a bojujte společně v dynamickém kooperativním zážitku s výbušnými souboji v reálném čase. Uvolněte ničivá komba, kterými svrhnete nezastavitelné příšery příliš silné na to, abyste to zvládli sami.

Zničte nezastavitelné příšery

Dark Alliance staví hráče proti některým z nejlegendárnějších příšer ze světa Dungeons & Dragons – Ledové obry, Zřící (Beholders) a Bílé draky.

Svět Dungeons & Dragons 

Dark Alliance oživuje svět Dungeons & Dragons jako nikdy předtím. Prozkoumejte mrazivý a nebezpečný svět Icewind Dale, když budete bránit svou vlast před armádami odporných příšer.

Steam, PlayStation a Xbox

Hra vyjde pro PC na platformě Steam, na konzole Xbox a také na Playstation. Vývojáři ujišťují, že ti, kteří si koupí hru na na PS4, získají bezplatný upgrade na PS5, zatímco tento proces probíhána Xboxu  automaticky bez kódu přes Smart Delivery.

I když si budete muset chvíli počkat, než si zahrajete Dark Alliance, Tuque Games uvedlo, že pro hru má připraveno stále „mnohem více“. Za tímto účelem bude společnost Tuque Games každý pátek až do spuštění hostovat živé přenosy, které začnou 14. května, kdy si vývojáři hru zahrají a budou o ní diskutovat. Tyto streamy můžete sledovat na Twitchi a YouTube, každý pátek od 20:00 BST. Plánované datum vydání hry je pak 22. června.

Zdroj: Tuque Games

Zdroj: gamespot.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.