Dying Light 2 intro

Dying Light 2 bude na Nintendo Switch

27. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Dying Light 2 Stay Human je nadcházející akční FPS-RPG kde tak jako v předešlém díle budete bojovat s hromadou zombíků. Hra se odehrává 20 let po událostech Dying Light a vystupuje v ní nový hlavní hrdina jménem Aiden Caldwell, kterého namluvil Jonah Scott. Hlavní hrdina zvládá skvěle parkour a samozřejmě likvidaci nepřátel.

Bylo potvrzeno, že ve hře bude nespočet parkourových animací, které umožňují plynulejší zážitek z volného běhu. Při pohybu ve městě pomáhají také nástroje, jako je hák a paragliding a kromě toho Aiden bude moci padat i na zombíky, aby zmírnil případný pád.

Dying Light 2 bude možné hrát na Nintendu Switch

Díky možnostem, s nimiž je spojený cloud, bude možné tuto akční hororovou hru hrát také na systému Nintendo. Navzdory kapacitě a velikosti next-gen hry bude na Switchi dostupná prostřednictvím cloudového streamování, stejně jako jiné velké AAA projekty jako Control nebo Assassin's Creed Odyssey.

Ve výpisu v britském obchodě Nintendo se píše, že jakmile hra v únoru 2022 vyjde, hráči si mohou „stáhnout bezplatnou spouštěcí aplikaci, aby si hru po omezenou dobu vyzkoušeli” a ujistili se, že připojení je dostatečně rychlé, protože „k jejímu hraní je nutné stabilní a trvalé připojení k internetu”.

Pro přístup ke cloudové službě bude však také zapotřebí účet Nintendo.

Zdroj: igdb.com

V souvislosti s touto informací se také objevily zprávy o hře Dying Light na Switchi, která se 19. října 2021 objeví v platinové edici – jedná se o port původní hry, která se může pochlubit všemi čtyřmi „hlavními DLC”, 17 balíčky skinů a funkcemi, jako je „podpora dotykové obrazovky, gyroskopické zaměřování, pohybové ovládání, HR rumble a další!”.

Vydání hry Dying Light 2 Stay Human je nyní naplánováno na 4. února 2022 pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.