Epic Games hry zdarma – For The King a Metro: Last Light Redux

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Týden utekl jako voda a proto přišel čas na další rozšíření knihovny. Tentokrát použijeme množné číslo, protože překvapením od Epic Games jsou dvě hry zdarma.

 Zdroj: igdb.com

For The King

Očekávaným titulem, který Epic prezentoval minulý týden, je tahová strategie s mixem RPG prvků For The King od studia IronOak Games.
Nabízí úžasné grafické zpracování a procedurálně generovaný svět s náhodnými questy. Titul můžete hrát jako jednotlivec, pro větší zábavu však doporučujeme pozvat na pomoc kamarády a užívat si dobrodružství v kooperaci.

Tahovou strategii For The king si můžete přidat pomocí tohoto odkazu

Metro: Last Light Redux

Málokdo čekal, že Epic překvapí i druhou hrou zdarma. K For The King se přidává post-apokalyptická střílečka Metro: Last Light od ukrajinského studia 4A Games ve vylepšené Redux edici.
Titul je inspirovaný knižní předlohou spisovatele Dmitrije Gluchovského a jeho hlavní předností je tajemná atmosféra, skvělý příběh a zábavná hratelnost.

Pokud vás tento kousek zaujal, můžete si ho aktivovat zde

Oba tituly si do knihovny můžete přidat do 11. února 2021, poté se se nám do ruky dostane zajímavá indie hra Halcyon 6.
Nezbývá než připomenout, že společnost Epic Games rozdává hry zdarma pravidelně každý čtvrtek. Uvidíme, jestli nás i tentokrát překvapí nějakým dalším titulem.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn