Bioshock The Collection - Epic Games

Epic Games Store láká na druhou Mystery Game roku 2022

26. 5. 2022
Zdroj náhledu: 2K Games

Společnost Epic Games představila druhý titul v rámci Mystery Game roku 2022. Po dobu sedmi dnů si do našich knihoven můžeme přidat kompletní kolekci série Bioshock.

Bioshock: The Collection

Jak už název napovídá, Bioshock: The Collection je kompletní kolekce všech her ze série Bioshock, přičemž první dva díly se dočkaly své moderní předělávky. V balíčku tedy najdeme Bioshock: Remastered, Bioshock 2: Remastered a Bioshock Infinite: Complete Edition, který kromě základní hry obsahuje rovněž rozšíření Burial at Sea 1 a 2. Dnešní nadílka tak udělá radost především těm hráčům, kteří se sérii Bioshock zatím nepřišli do styku.První díl, vydaný už v roce 2007, nás zavede do podmořského města Rapture, kde se následně odehrává i děj Bioshock 2, který na první díl přímo navazuje. Bioshock Infinite nás zase vezme do roku 1912 do fiktivního létajícího města Columbia, které vypadá opravdu nádherně i v dnešní době.

Bioshock: The Collection bude na Epic Games Store k dispozici do 2. června, kdy nás čeká další, v pořadí již třetí Mystery Game roku 2022.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.