Arma Reforger - bitva

Arma 4 a Arma Reforger jsou realitou

17. 5. 2022
Zdroj náhledu: Bohemia Interactive

Vojenská střílečka Arma založená na realismu oficiálně dostává pokračování s názvem Arma 4, ale to je v podstatě vše, co o něm zatím víme. V rámci dnešního livestreamu od vývojáře Bohemia Interactive Studio oficiálně oznámilo ke hře Arma 4 úvodní teaser.

Jedná se o zcela nový přírůstek do série, ale kromě potvrzení jeho existence Bohemia Interactive neřeklo mnoho dalšího. Neexistuje žádná časová osa, kdy titul bude vydáno nebo kdy by se o něm fanoušci mohli dozvědět více. Právě teď víme jen to, že je ve vývoji a že poběží na novém a výkonnějším Enfusion Engine od Bohemia Interactive.

Zatímco fanoušci si možná budou muset na hraní Army 4 nějakou dobu počkat, Bohemia Interactive dnes vydalo novou hru s názvem Arma Reforger pro Xbox a PC v early accessu.

Arma Reforger, která je nyní k dispozici na PC (early access) a Xbox Series X/S za 29,90 euro, představí dosavadní pokrok studia a možnosti nového enginu Enfusion. Arma Reforger je zároveň kreativní platforma, která hráčům nabídne zásadně přepracované nástroje pro modování. Arma Reforger poskytne fanouškům možnost objevovat nové vlastnosti a možnosti enginu Enfusion a zároveň vývojářům z Bohemia Interactive předat cennou zpětnou vazbu pro pokračující vývoj Army 4.

Zdroj: Bohemia Interactive

Bohemia Interactive odhaduje, že období early accessu Arma Reforger potrvá jeden rok. Při spuštění obsahuje jednu mapu, dva herní režimy a přístup k Workshopu pro správu a vytváření modů. Tato mapa se odehrává v osmdesátých letech na fiktivním severomořském ostrově Everon v Atlantském oceánu. Najdeme zde pevninu o rozloze 51 kilometrů čtverečních, která se nově představí v enginu Enfusion, jenž je všeobecně známý, ale nabitý novými detaily a nádherně propracovanými vizuálními prvky.


Novinku pro Gaming Professors napsal Luděk Novotný.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.