Epic Games Store opět láká na tzv. Mystery Game

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet

Jak už u společnosti Epic Games známe, občas nám její čtvrteční rozdávání přinese hru, kterou by zdarma očekával jen málokdo. Poskytnutí hodnotnější hry drží Epic většinou pod pokličkou až do samotných 17h v rámci Mystery Game. A jakou záhadnou hru si pro nás Epic Games Store připravil teď? Věřte tomu nebo ne, od dnešních 17h si můžete zcela zdarma stáhnout nejnovější díl slavné basketbalové série NBA 2K21 v hodnotě 60 eur.

NBA 2K21 vyšlo 4. září 2020, titul tak není na trhu ani celý rok a již máme jedinečnou možnost tuhle záležitost vlastnit bez nějakých výdajů. Abychom však ukrotili nadšení, je potřeba na rovinu říci, že nejnovější díl této slavné série byl hráči přijat negativně z důvodu minimálního posunu oproti předchozím dílům. I tak je však velmi dobrou zprávou, že společnost Epic Games Store pokračuje v rozdávání hodnotnějších her a co víc, další Mystery Games je naplánován i na příští čtvrtek. Poznačte si proto 27. květen 2021 do svých kalendářů.

Mystery Game doprovází výpadky

Jak už to tak bývá, rozdávání hodnotnější hry většinou nese i riziko přetížení serverů a stejný problém postihuje Epic Games Store i dnes. Může se tak stát, že na vaši vysněnou kopii budete muset čekat o krapet déle.

NBA 2K21 můžete na Epic Games získat od 20. do 27. května 2021.

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn