epic games logo

Epic Games Store opět láká na tzv. Mystery Game

20. 5. 2021
Zdroj náhledu: Epic Games

Jak už u společnosti Epic Games známe, občas nám její čtvrteční rozdávání přinese hru, kterou by zdarma očekával jen málokdo. Poskytnutí hodnotnější hry drží Epic většinou pod pokličkou až do samotných 17h v rámci Mystery Game. A jakou záhadnou hru si pro nás Epic Games Store připravil teď? Věřte tomu nebo ne, od dnešních 17h si můžete zcela zdarma stáhnout nejnovější díl slavné basketbalové série NBA 2K21 v hodnotě 60 eur.

NBA 2K21 vyšlo 4. září 2020, titul tak není na trhu ani celý rok a již máme jedinečnou možnost tuhle záležitost vlastnit bez nějakých výdajů. Abychom však ukrotili nadšení, je potřeba na rovinu říci, že nejnovější díl této slavné série byl hráči přijat negativně z důvodu minimálního posunu oproti předchozím dílům. I tak je však velmi dobrou zprávou, že společnost Epic Games Store pokračuje v rozdávání hodnotnějších her a co víc, další Mystery Games je naplánován i na příští čtvrtek. Poznačte si proto 27. květen 2021 do svých kalendářů.

Mystery Game doprovází výpadky

Jak už to tak bývá, rozdávání hodnotnější hry většinou nese i riziko přetížení serverů a stejný problém postihuje Epic Games Store i dnes. Může se tak stát, že na vaši vysněnou kopii budete muset čekat o krapet déle.

NBA 2K21 můžete na Epic Games získat od 20. do 27. května 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.