Rocket League F1

Rocket League získá Formule 1 balíček

19. 5. 2021
Zdroj náhledu: Psyonix

Patříte mezi hráče Rocket League a zároveň si přejete usednout do opravdového oficiálního bouráku? Tak pro vás máme dobrou zprávu. Vývojářské studio Psyonix se spojilo s Formulí 1 za účelem vytvoření zcela nového balíčku pro fanoušky Rocket League. Na tento balíček navíc nebudete čekat dlouho, vše začne již zítra!

Formule 1 přijíždí do Rocket League!

Balíček všech fanoušků Formule 1 bude k dispozici v obchodě s položkami hry a bude obsahovat tematický vůz F1 2021 s jedinečnými obtisky, deseti obtisky týmu F1 a koly Pirelli. Získáte také banner s příslušnou tematikou a všech deset týmů soutěžících na mistrovství světa FIA Formule 1 v roce 2021. V balíčku navíc budete mít aktuální týmy, od McLarenu po Mercedes. Sbírka vám navíc vrátí     2 000 kreditů a bude viset až do 26. května.

Psyonix také v tiskové zprávě vysvětluje, že balíček je začátkem víceletého partnerství mezi studiem a Formulí 1, přičemž bude balíček průběžně po dobu celého roku aktualizován, aby pokryl události ve Formuli 1.

Zdroj: pcgamesn.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.