Lost Castle - Epic Games Store

Epic Games Store rozdává další dvě zajímavé hry

8. 2. 2024
 

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do knihovny můžeme přidat akční RPG s prvky roguelite Lost Castle a psychologický horor Doki Doki Literature Club Plus!

Lost Castle

Prvním titulem je akční RPG Lost Castle, které nabízí také prvky roguelite. Vaším úkolem je zde zničit tajemné démonické zlo a zachránit zdejší svět a obyvatelstvo. Dobrodružství v Lost Castle je možné projít buď samostatně, nebo v kooperaci až o čtyřech hráčích. Titul nabízí například náhodně generované dungeony, nepřátele a předměty nebo ručně kreslené postavy a prostředí

Lost Castle bude na Epic Games Store k dispozici do 15. února 2024.

Doki Doki Literature Club Plus!

Možná se to nemusí na první pohled jevit, ale Doki Doki Literature Club Plus! je ve svém jádru psychologický horor. V něm se jakožto hlavní postava připojíte k literárnímu klubu, pomocí kterého si budete hledat svou novou lásku. Vše ale není tak růžové, jak se zdá a s každou volbou začnete poodhalovat skutečnou tvář školní romance.

Doki Doki Literature Club Plus! bude na Epic Games Store rovněž dostupný do 15. února 2024.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.