Eternights kombinuje akci s romancí

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Studio Sai

Během nedávné akce State of Play byl odhalen nový titul jménem Eternights, který zaujal svou netradiční kombinací rychlého hack and slash JRPG s romantickým simulátorem randění. Postapokalyptický svět se zmítá v chaosu ode dne, kdy někdo, nebo možná něco, proměnil většinu lidské populace v agresivní monstra. Ti více šťastní „přeživší“ navíc byli obdařeni speciálními schopnostmi. První trailer ukazuje nejen rychlé a svižné bitvy, ale také různé události a akce, které hráči postupně odemykají skrze randění. I když je v ukázce vidět spoustu děvčat, vývojáři speciálně zmínili postavu Yohan, která bude jednou z možností navázat LGBT vztah.

Od prohledávání dungeonů a tvrdých soubojů s proměněnými lidmi přes řešení logických hádanek až po taneční minihry a pátrání po léku vás čeká prohlubování vztahů se svými společníky, což bude mít přímý vliv na vaši sílu. Skrze vztahy budete odemykat nová kouzla, jedinečné schopnosti, speciální cutscény a dialogy.

Titul je dílem malého nezávislého týmu ze Studio Sai, pro které jde o vůbec první počin. Eternights bylo mělo vyjít někdy začátkem příštího roku na PlayStation 4, PlayStation 5 a PC.

Zdroj: gamerant

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn