Endling - Extinction is Forever – stopování

Endling - Extinction is Forever má datum vydání

3. 6. 2022
Zdroj náhledu: Herobeat Studios

Roztomilá adventura Endling - Extinction is Forever konečně odhalila své dlouho utajované datum vydání. Hry se dočkáme už příští měsíc 19. července 2022. Na této strastiplné cestě se vžijete do role liščí matky, která za nepříjemných podmínek na svět přivede čtyři krásná mláďata. Brzy nato je jedno z nich lapeno a odneseno pytláky kamsi do světa. Je sice nebezpečné svá čerstvě narozená dítka brát s sebou na tuto záchrannou misi, ale jako milující matka nebudete moct nechat svého potomka v nevyzpytatelných lidských rukou.

Endling je náročná hra o přežití, kdy budete muset nejen stopovat únosce, ale zároveň vyhledávat přístřešek na noc, starat se o plné žaludky svých ratolestí a bránit je před všemožným hrozícím nebezpečím. Matky to rozhodně nemají jednoduché! Vydejte se na úžasnou, leč náročnou cestu, propližte se tiše kolem nepřátel, přežijte a hlavně zachraňte své mládě.

Na Steamu si hru můžete předobjednat s 10% slevou za 27 euro.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.