Fallout 4 náhled

Fallout London bude odložen, ale vypadá slibně

30. 12. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Nový mod do Fallout 4 s názvem Fallout London už tento rok nevyjde, jak jste si mohli logicky všimnout. Namísto toho jsme dostali nové datum na duben 2024. Dobrou zprávou je, že mod je dokončený, momentálně vývojáři pracují pouze na doladění hry a opravě bugů. Skvělou zprávou je, že jsme dostali video k nahlédnutí, které představuje modifikaci, jež je stejně velká jako DLC.

Z videa je patrné, že si na ní někdo dal hodně záležet, jelikož se jedná o skvěle představené prostředí. A i když jde o fanouškovský mod, vypadá hodně slibně. Není tak překvapením, že autorka byla přijata do samotné Bethesdy, aby zde pracovala jako designérka questů. Trailer nám ukazuje především pokrok v oblasti textur, 3D modelování, hudby a hratelnosti.

Působivější je, že tento mod byl vytvářen téměř dva roky a původně byl oznámen již v červnu roku 2021. Ve videu můžeme vidět rozsáhlou mapu Londýna, která je skutečně neuvěřitelná. Velikost odpovídá Commonwealthu z původní hry a DLC Far Harbor Dohromady. Mimo jiné má také nahraný přes 90 000 hlášek, což je 1,5x více než ve Fallout New Vegas. Pokud vás trailer zaujal, můžete si hru nyní pořídit za atraktivní cenu.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.