Portal 2 – Chell

Fanoušci zřejmě přišli na pravé jméno Chell

16. 1. 2023
 

Že se na internet dostanou věci, které by měly být oku „obyčejných“ lidí navždy skryty, není žádnou novinkou. Dnes jsou všemožné úniky poměrně běžnou praxí, a ač je to mírně znepokojivá a smutná okolnost zároveň, máme díky tomu možnost nahlédnout takříkajíc za oponu dění. Přesně to nám nyní nabízí nedávný únik z populární logické hry Portal. Jak se zdá, jednomu fanouškovi se podařilo ve složkách najít pravé jméno postavy Chell. Ta se údajně ve skutečnosti jmenuje Celestine, soudě podle pojmenování textury s názvem Celestine_Body.

Tuto skutečnost zveřejnil uživatel pod přezdívkou RememberCitadel na platformě komunitního obsahu Lambda Generation. Po zveřejnění jeho objevu se mezi radostnými a gratulačními komentáři začaly objevovat spekulace o tom, jak Chell souvisí se jménem Celestine. Někteří jsou toho názoru, že Celestine je křestní jméno. Jiní si myslí, že jde naopak o příjmení, a třetí skupina tvrdí, že Chell je zdrobnělina jména Celestine, tedy jde o jakousi formu přezdívky. Nutno poznamenat, že k podobnému úniku nedošlo poprvé. V roce 2016 se údajně stalo prakticky to samé a jméno Celestine se už nějakou dobu vznášelo ve vzduchu. Nyní se však tato informace dostala do povědomí daleko širší skupiny nadšené komunity.

Zdroj: thegamer.com

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.